Sort by
  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Mad Max: Fury Road

    ★★★★★

  • City of God

    ★★★★★

  • Heat

    ★★★★★

  • Do the Right Thing

    ★★★★★

  • Empire of the Sun

    ★★★★★

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • Raiders of the Lost Ark

    ★★★★★

  • The Blues Brothers

    ★★★★★

  • Rocky

    ★★★★★

  • Serpico

    ★★★★★

  • On the Waterfront

    ★★★★★

  • The Best Years of Our Lives

    ★★★★★