Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★½

  • The Machine

    ★★★

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Aau's Song

    ★★★

  • The Pit

    ★★★★

  • The Bandits of Golak

    ★★★

  • The Spy Dancer

    ★★★★★

  • Journey to the Dark Head

    ★★★★½

  • I Am Your Mother

    ★★★★

  • In the Stars

    ★★★★½

  • Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Sith

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Mighty Morphin Power Rangers: Once & Always

    ★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Hypnotic

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Swordsmith Village-

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Violent Night

    ★★★

  • That Time I Got Reincarnated as a Slime the Movie: Scarlet Bond

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★★

  • Lesson Plan

    ★★

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★★

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Falling for Christmas

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Mortal Kombat Legends: Snow Blind

    ★★★

  • Till

    ★★★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Pinocchio

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½