Sort by

Tommy has logged 12 entries for films during November 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Notes from Melanie

Notes from Melanie

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
A Beautiful Day in the Neighborhood

A Beautiful Day in the Neighborhood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Knives Out

Knives Out

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Zodiac

Zodiac

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Fanatic

The Fanatic

2019
×
Read the review Edit this entry  
11
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Let It Snow

Let It Snow

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Paper Tigers

Paper Tigers

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Night of the Living Dead

Night of the Living Dead

1968
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry