Sort by

Troy has logged 22 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
House of Wax

House of Wax

2005
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Buffaloed

Buffaloed

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
22 Jump Street

22 Jump Street

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
21 Jump Street

21 Jump Street

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Informer

The Informer

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Hollars

The Hollars

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Barely Lethal

Barely Lethal

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Girl on the Third Floor

Girl on the Third Floor

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Die Hard: With a Vengeance

Die Hard: With a Vengeance

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Die Hard 2

Die Hard 2

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Headshot

Headshot

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
The Throwaways

The Throwaways

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Quiet American

The Quiet American

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
White Boy Rick

White Boy Rick

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
Debt Collectors

Debt Collectors

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Terrifier

Terrifier

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry