Tom has rated 74 films ★½ .

  • Beautiful Girl

    ★½

  • Alien Resurrection

    ★½

  • Tulip Fever

    ★½

  • Adult World

    ★½

  • Tony Takitani

    ★½

  • One Nite in Mongkok

    ★½

  • Pixel Perfect

    ★½

  • The Prey

    ★½

  • Dulcima

    ★½

  • Repli-Kate

    ★½

  • Megamind

    ★½

  • The Crazies

    ★½

  • Even Cowgirls Get the Blues

    ★½

  • Black Orpheus

    ★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★½

  • Gross Misconduct

    ★½

  • Perfect Break

    ★½

  • Blockers

    ★½