Tom has rated 137 films ★★½ .

  • Supreme Sanction

    ★★½

  • The Russia House

    ★★½

  • The Chase

    ★★½

  • Forbidden Secrets

    ★★½

  • Eddie Murphy Raw

    ★★½

  • Space Jam

    ★★½

  • The Adventures of Bullwhip Griffin

    ★★½

  • Hawaiian Vacation

    ★★½

  • The Spy Next Door

    ★★½

  • Sideways

    ★★½

  • 8 Remains

    ★★½

  • Unidentified Flying Oddball

    ★★½

  • Undercover Brother 2

    ★★½

  • Un Flic

    ★★½

  • Spy Kids 3-D: Game Over

    ★★½

  • Fear of a Black Hat

    ★★½

  • The Mummy

    ★★½

  • The Assassin Next Door

    ★★½