• Nash Bridges

  • Black Friday

    ★★½

  • One Shot

  • Red Notice

    ½

  • Army of Thieves

    ½

  • Hypnotic

    ½

  • South of Heaven

    ½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • The Chestnut Man

    ★★

  • No Time to Die

    ★½

  • Midnight Mass

    ★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Squid Game

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Nightbooks

    ½

  • The Guilty

    ½

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ½

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ½

  • Zone 414

    ★½

  • Becoming Cousteau

    ★★★

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★½

  • Vacation Friends

    ½

  • Queenpins

    ★★½

  • Candyman

  • The Protégé

    ★★★½

  • Reminiscence

    ½

  • Ida Red

  • Beckett

  • Free Guy

    ★★★

  • Demonic

    ½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★★

  • Midnight in the Switchgrass

    ★½

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ½

  • Jolt

    ½

  • The North Water

    ★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★

  • Stillwater

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Till Death

  • Fear Street: 1994

    ★★

  • Die in a Gunfight

    ½

  • The Forever Purge

    ½

  • The Tomorrow War

    ½

  • Lansky

  • The Deep House

    ★★★

  • Settlers

    ★★★

  • No Sudden Move

  • The Birthday Cake

    ½

  • Luca

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • No Man of God

    ★★★

  • Lady of the Manor

    ★★★½

  • Infinite

    ★★★

  • The Misfits

    ½

  • Plan B

    ★★★½

  • American Traitor: The Trial of Axis Sally

    ½

  • The Marco Effect

    ½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Seance

    ★½

  • F9

    ½