Sort by
  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Legacy of The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★★

  • Smile

    ★★★★★

  • Clerks III

    ★★★★★

  • Living with Chucky

    ★★★★★

  • Prey

    ★★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • Home Team

    ★★

  • Scream

    ★★★★

  • Krays: Code of Silence

    ★★★

  • Castle Falls

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Rise of the Footsoldier: Origins

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • People Just Do Nothing: Big in Japan

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Last Man Standing

    ★★★★★

  • The Forever Purge

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★★

  • F9

    ★★★

  • Nemesis

    ★★★½

  • Clerk

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★

  • Max Cloud

    ★★½

  • Sock Six

    ★★★½

  • Seized

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★★

  • Vanguard

    ★★½

  • Legacy of Lies

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Magnum Dopus: The Making of Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Bloodshot

    ★★★★★

  • Villain

    ★★★★

  • Be Water

    ★★★★★

  • The Grudge

    ★★★½

  • Ip Man 4: The Finale

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Rise of the Footsoldier: Marbella

    ★★★★

  • Mark of The Beast: The Legacy of the Universal Werewolf

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★★★★

  • Muscle

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★★

  • Madness in the Method

    ★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★★★

  • Calm with Horses

    ★★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • Batman: Hush

    ★★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★★½

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★★

  • Child's Play

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Avengement

    ★★★★★

  • Hatton Garden

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • QT8: The First Eight

    ★★★★

  • The Krays: Mad Axeman

    ★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★

  • Once Upon a Time in London

    ★★★★

  • Batman vs Teenage Mutant Ninja Turtles

    ★★★★