Sort by

Tucker Jensen has logged 12 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Spider-Man

Spider-Man

2002
×
★★★★
Edit this entry  
29
The Protégé

The Protégé

2021
×
Edit this entry  
28
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of Kazakhstan

2006
×
★★★★★
Edit this entry  
28
He's All That

He's All That

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Batman Begins

Batman Begins

2005
×
★★★★
Edit this entry  
17
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
CODA

CODA

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
08
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★½
Edit this entry  
08
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★½
Edit this entry  
07
Wrath of Man

Wrath of Man

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
03
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Edit this entry