Sort by
  • Bank of Dave

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • The Sound of 007

    ★★★½

  • Hocus Pocus 2

  • Lou

    ★★½

  • Goodnight Mommy

    ★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • See How They Run

  • Blonde

  • Pinocchio

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Samaritan

    ★★

  • I Came By

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Luck

  • Nope

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Prizefighter: The Life of Jem Belcher

    ★★

  • GoldenEra

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Princess

    ★½

  • Jerry & Marge Go Large

  • The Sea Beast

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

  • Elvis

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Morbius

    ★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bad Guys

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • Turning Red

  • The Adam Project

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★★

  • Rooney

  • Uncharted

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

  • Jackass Forever

  • Last Train to Christmas

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Hating Game

    ★★

  • Licorice Pizza

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • Arsène Wenger: Invincible

  • tick, tick...BOOM!

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Red Notice

  • Encanto

  • The Phantom of the Open

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Last Night in Soho

  • Belfast

    ★★★★

  • King Richard

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★

  • Barbie: Big City, Big Dreams

    ★★★