• Creed III

  • American Underdog

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

  • Halloween Kills

    ★★★★

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Pig

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • Blue Miracle

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Great White

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Unholy

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★½

  • Nobody

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★★

  • The Little Things

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★★

  • Death to 2020

  • The Last Blockbuster

    ★★★½

  • Safety

    ★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Hillbilly Elegy

    ★★★½

  • Let Him Go

    ★★½

  • Come Play

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Soul

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★½

  • Hubie Halloween

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★½

  • Guest

    ★★★½

  • Greenland

    ★★½

  • The Silencing

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★

  • #Alive

    ★★★

  • The King of Staten Island

  • Becky

    ★★★

  • Blood and Money

  • The Wrong Missy

    ★★★

  • The Half of It

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • The Willoughbys

  • The Hunt

    ★★★

  • Spenser Confidential

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Fantasy Island

    ★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

  • Spree

    ★★★

  • Underwater

  • 6 Underground

  • Trauma Center

  • Jumanji: The Next Level

  • 1917

  • Helluva Boss

    ★★★½