tugging has logged 10 entries for films during May 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
16
The Elephant God

The Elephant God

1979
×
★★★
Edit this entry  
10
Hotel Monterey

Hotel Monterey

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
La Chambre

La Chambre

1972
×
★★★
Edit this entry  
10
Rebels of the Neon God

Rebels of the Neon God

1992
×
★★★★
Edit this entry  
10
Kaamyaab

Kaamyaab

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
The Hanging Tree

The Hanging Tree

1959
×
★★★½
Edit this entry  
09
Police

Police

1985
×
★★★
Edit this entry  
09
Black Panthers

Black Panthers

1968
×
★★★★
Edit this entry  
03
Fatso!

Fatso!

2012
×
★★★½
Edit this entry  
02
The Harder They Fall

The Harder They Fall

1956
×
★★★
Edit this entry