Sort by

tugging has logged 10 entries for films during 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
Far from Heaven

Far from Heaven

2002
×
★★★
Edit this entry  
12
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★
Edit this entry  
06
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★
Edit this entry  
05
The Lost Daughter

The Lost Daughter

2021
×
★★★
Edit this entry  
30
Man in the Saddle

Man in the Saddle

1951
×
★★★
Edit this entry  
29
Radio On

Radio On

1979
×
★★★
Edit this entry  
29
Crime Wave

Crime Wave

1953
×
★★★
Edit this entry  
23
The Tender Bar

The Tender Bar

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
A Hero

A Hero

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Licorice Pizza

Licorice Pizza

2021
×
★★★
Edit this entry