• Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Bingo Hell

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Free Guy

    ★★★

  • Ride the Eagle

    ★★★

  • The Ice Road

    ★★

  • Good on Paper

    ★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Our Towns

    ★★★

  • Thunder Force

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Nobody

    ★★★★

  • WeWork: or The Making and Breaking of a $47 Billion Unicorn

    ★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★½

  • Best Sellers

    ★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★½

  • Willy's Wonderland

    ★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Together Together

    ★★½

  • Coming Home in the Dark

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • The Dry

    ★★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Echo Boomers

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Soul

    ★★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Fatman

    ★★

  • Eat Wheaties!

    ★½

  • Girl

    ★★

  • The Kid Detective

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★½

  • The Last Matinee

    ★★★

  • Growing Up Milwaukee

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★★

  • Uncle Peckerhead

    ★★½

  • The Donut King

    ★★★

  • I Used to Go Here

    ★★

  • Greenland

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Peninsula

    ★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★½

  • Irresistible

  • Lapsis

    ★★★½

  • The Rental

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★

  • Arkansas

    ★★★★

  • Cowboys

    ★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • The Hunt

    ★★★½

  • Breaking Fast

    ★★½

  • Onward

    ★★★½

  • Wendy

    ★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Jasper Mall

    ★★★★

  • Dinner in America

    ★★★★

  • Black Bear

    ★★★½

  • Aggie

    ★★★