• X

    ★★★

  • The Pez Outlaw

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Sky Is Everywhere

    ★★½

  • Kimi

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Pam & Tommy

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Breathe

  • Navalny

    ★★★★

  • Palm Trees and Power Lines

    ★★★

  • I Didn't See You There

    ★★★

  • Blood

    ★★★½

  • The Cow Who Sang a Song into the Future

    ★★★★

  • Every Day In Kaimukī

    ★★★

  • Alice

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Something in the Dirt

    ★★★½

  • Hallelujah

  • Starfuckers

  • The Panola Project

  • What Travelers Are Saying About Jornada del Muerto

  • We Are Here

  • Dual

    ★★

  • Framing Agnes

    ★★★½

  • Nanny

    ★★★★

  • Zoon

  • The Exiles

    ★★★

  • Watcher

    ★★★

  • Mija

    ★★★

  • Master

    ★★★

  • We Met in Virtual Reality

    ★★★

  • 892

    ★★½

  • Tantura

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Daddy's Girl

  • Emergency

    ★★★½

  • Goodbye Jerome!

  • F^¢k ’€m R!ght B@¢k

  • A Love Song

    ★★★★

  • Fire of Love

    ★★★

  • Scream

    ★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • Project Space 13

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★

  • House of Gucci

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★

  • Encanto

    ★★★

  • Man or Tree

  • What Happened Downstairs?

  • The First Wave

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Editing

  • Silent Night

    ★½

  • Shark

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★

  • Listening to Kenny G

    ★★★½

  • The Humans

    ★★½

  • The Syed Family Xmas Eve Game Night

  • New Abnormal

  • The Bones

  • Happening

    ★★★★

  • Lead Me Home

    ★★

  • Procession

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★