Sort by
  • The Noel Diary

    ★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Secret Headquarters

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Dog

    ★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Operation Mincemeat

    ★★★½

  • Finch

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★½

  • Eternals

    ★½

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Infinite

    ★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★½

  • Stowaway

    ★★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Bliss

    ★★½

  • The Little Things

    ★★★½

  • The Dig

    ★★★

  • News of the World

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Forgotten Battle

    ★★★½

  • The Midnight Sky

    ★★½

  • The Claus Family

    ★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★★

  • Let Him Go

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Fatman

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★½

  • Concrete Cowboy

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Love, Guaranteed

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Unhinged

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★

  • Capone

  • Extraction

    ★★★½

  • I Still Believe

    ★★★

  • Mulan

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Courier

    ★★★

  • My Spy

    ★★

  • A Christmas Carol

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★½

  • 6 Underground

    ½

  • Little Women

    ★★★

  • 1917

    ★★★★½

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Klaus

    ★★★

  • Arctic Dogs

  • There Comes a Knocking

    ★★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★½

  • The Irishman

    ★★½