Sort by
  • Taylor Tomlinson: Have It All

  • Totally Killer

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Air

  • Bottoms

  • Bill Russell: Legend

  • Sorority Babes in the Slimeball Bowl-O-Rama 2

  • In Search of Darkness: Part III

  • Halloween Ends

  • Queer for Fear: The History of Queer Horror

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

  • Clerks III

  • Fall

  • Glorious

  • Jurassic World Dominion

  • Evil Bong 888: Infinity High

  • They Call Me Magic

    ★★★★

  • Titanic 666

  • X

  • The Lost City

  • Beyond Impossible

  • tick, tick...BOOM!

  • Halloween Kills

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Free Guy

  • 7 Days

  • Jakob's Wife

  • Woodlands Dark and Days Bewitched: A History of Folk Horror

  • The Lost Pirate Kingdom

    ★★★★

  • The Sparks Brothers

  • FAT: A Documentary 2

  • Fasting: The Healer Within

  • In Search of Darkness: Part II

  • Sacred Cow: The Nutritional, Environmental and Ethical Case for Better Meat

  • Bill & Ted Face the Music

  • Time Warp Vol. 3: Comedy and Camp

  • Time Warp Vol. 2: Horror and Sci-Fi

  • Time Warp Vol. 1: Midnight Madness

  • The Last Dance

  • Fat Fiction

  • Women of Troy

  • The Go-Go's

  • Doctor Sleep

  • How to Build a Girl

  • It Chapter Two

  • FAT: A Documentary

  • Carmilla

  • The Lighthouse

  • Manifest Destiny Down: Spacetime

    ★★★½

  • Tolkien

  • A Kid from Coney Island

  • Us

  • Memory: The Origins of Alien

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★★

  • The Marine 6: Close Quarters

  • The Fantasy Makers

  • The VelociPastor

  • Halloween

    ★★★★

  • Destination Wedding

  • Tomb Invader

  • Won't You Be My Neighbor?

  • Dead Sexy

  • Greetings from Tromaville!

  • Ibiza Undead

  • Coco

    ★★★★★

  • The Man Who Invented Christmas

    ★★★★

  • Anna and the Apocalypse

  • The Magic Pill

  • It