Zach has logged 13 entries for films during July 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Bill & Ted's Bogus Journey

Bill & Ted's Bogus Journey

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Empty Man

The Empty Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Domino

Domino

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Conspiracy Theory

Conspiracy Theory

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Ice Road

The Ice Road

2021
×
★½
Edit this entry  
05
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Marnie

Marnie

1964
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Strangers on a Train

Strangers on a Train

1951
×
★★★½
Read the review Edit this entry