• Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Bitch Who Stole Christmas

    ★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • My Little Pony: A New Generation

    ★★★

  • Cinderella

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Happy Halloween, Scooby-Doo!

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★½

  • Scoob!

    ★★★

  • Middleditch & Schwartz

    ★★★★

  • BNA

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Cats

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Descendants 3

    ★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★

  • Scooby-Doo! Return to Zombie Island

    ★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★

  • Toy Story 4

    ★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★½

  • Good Omens

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Rilakkuma and Kaoru

  • Shazam!

    ★★★½

  • Scooby-Doo! and the Curse of the 13th Ghost

    ★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Dumplin'

    ★★★★

  • Creed II

  • Scooby-Doo! and the Gourmet Ghost

    ★★½

  • Destination Wedding

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Ideal Home

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Pacific Rim: Uprising

  • Devilman Crybaby

    ★★★★

  • Too Funny to Fail: The Life & Death of The Dana Carvey Show

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • My Little Pony: The Movie

    ★★★★

  • Barbie: Dolphin Magic

    ★★★★

  • It

    ★★★★

  • Wet Hot American Summer: Ten Years Later

  • Descendants 2

    ★★★

  • Despicable Me 3

    ★★½

  • Atomic Blonde

    ★★★★

  • Michael Bolton's Big, Sexy Valentine's Day Special

    ★★★★

  • The Accountant