Sort by
  • Morbius

    ★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ½

  • Hawkeye

    ★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Chaos Walking

    ★★

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Charlie's Angels

    ★★★

  • Last Christmas

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Hustlers

    ★★★½

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • The Kitchen

    ★★

  • Ready or Not

    ★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★½

  • Good Boys

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Cold Pursuit

  • The Lego Movie 2: The Second Part

    ★★★★

  • Fyre

    ★★★★

  • Glass

    ★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★

  • Vice

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • Roma

    ★★★

  • Christopher Robin

    ★★★★

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★½

  • Upgrade

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★