Sort by
  • Thanksgiving

    ★★½

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • Saw X

  • No One Will Save You

  • The Creator

  • When Evil Lurks

    ★★

  • A Haunting in Venice

    ★★

  • Reptile

    ★★½

  • Priscilla

    ★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Royal Hotel

    ★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★

  • Fingernails

  • The Equalizer 3

  • The Last Voyage of the Demeter

  • Full Circle

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • BS High

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Meg 2: The Trench

  • Extraction 2

    ★★★

  • Kandahar

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Fast X

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

  • To Catch a Killer

    ★★½

  • The Pope's Exorcist

  • Murder Mystery 2

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Waco: American Apocalypse

  • Air

    ★★½

  • Boston Strangler

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Hypnotic

  • Bottoms

  • John Wick: Chapter 4

  • Scream VI

    ★★

  • 65

    ★★

  • Afire

  • Cocaine Bear

    ½

  • The Adults

    ★★★

  • Reality

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★

  • Stolen Youth: Inside the Cult at Sarah Lawrence

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

  • 80 for Brady

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

  • Passages

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Past Lives

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★

  • Fair Play

    ★★½

  • Missing

    ★★

  • You People

  • Plane

    ★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • A Man Called Otto

  • Babylon

    ★★

  • M3GAN

    ★★