Sort by
  • Drive-Away Dolls

    ★★★½

  • Madame Web

    ½

  • Argylle

    ★½

  • Miller's Girl

  • The Beekeeper

    ★★

  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

    ★½

  • Wonka

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★½

  • Dear David

    ½

  • The Creator

    ★★★½

  • Outlaw Johnny Black

    ★★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★½

  • Evil Does Not Exist

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★½

  • Ferrari

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★

  • The Boy and the Heron

    ★★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Sound of Freedom

  • Butch vs. Sundance

    ½

  • Nimona

    ★★★★

  • The Flash

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • May December

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★½

  • Monster

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • War of the Worlds: The Attack

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Paint

    ★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • A Good Person

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Fist of the Condor

    ★★

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • You People

  • Sakra

    ★★½

  • JUNG_E

    ★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Devotion

    ★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★