Sort by
  • We're All Going to the World's Fair

    ★★★★

  • The Cursed

    ★★★

  • The Seventh Seal

    ★★★★★

  • The Cell

    ★★★★

  • Firestarter

    ★★½

  • Return of the Jedi

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Incredible Hulk

    ★★★½

  • Iron Man

    ★★★½

  • The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the Wardrobe

    ★★★★

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★½

  • The Empire Strikes Back

    ★★★★

  • Star Wars

    ★★★★★

  • Enter the Void

    ★★★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Edge of Darkness

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★½