Sort by
  • Genie

    ★★★

  • Please Don't Destroy: The Treasure of Foggy Mountain

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Creator

    ★★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • Quiz Lady

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Strays

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★½

  • 65

    ★★★

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Somebody I Used to Know

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • Fair Play

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Rosaline

    ★★★★

  • The Sound of 007

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★★½

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★★

  • Sisu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Bros

    ★★★½