• Searching

  • Fifty Shades Freed

    ★★★½

  • The Greatest Showman

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

  • Daddy's Home 2

  • Paddington 2

  • Justice League

  • Coco

  • Thor: Ragnarok

  • Jim & Andy: The Great Beyond

    ★★★★

  • Death Note

  • Naked

    ★★½

  • Wet Hot American Summer: Ten Years Later

  • The Prostitute and the Frog

    ★★★

  • The Emoji Movie

  • #realityhigh

    ★½

  • Dunkirk

  • Spider-Man: Homecoming

  • Despicable Me 3

  • Loving Vincent

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • Cars 3

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

  • Baywatch

  • Snatched

  • The Circle

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Case for Christ

  • Power Rangers

  • Goon: Last of the Enforcers

  • The Boss Baby

  • The Disaster Artist

  • Amy Schumer: The Leather Special

    ½

  • Logan

  • Fist Fight

  • Team Thor: Part 2

  • The Lego Batman Movie

  • Fifty Shades Darker

    ★★★

  • Garden Party

    ★★★½

  • Why Him?

    ★★★★

  • Passengers

  • Rogue One: A Star Wars Story

  • Office Christmas Party

  • Moana

  • Doctor Strange

  • Middle School: The Worst Years of My Life

  • The Late Bloomer

  • Cheeky Mr. Poo

    ½

  • Miss Peregrine's Home for Peculiar Children

  • Storks

  • Snowden

  • The Founder

  • Bleed for This

  • Sing

  • Mascots

    ★★★

  • Comedy Central Roast of Rob Lowe

    ★★★½

  • La La Land

  • Team Thor

  • Suicide Squad

  • Ghostbusters

  • Finding Dory

  • Popstar: Never Stop Never Stopping

  • The Angry Birds Movie

  • X-Men: Apocalypse

  • Neighbors 2: Sorority Rising

  • Captain America: Civil War

  • Get a Job

  • Sausage Party

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Allegiant

  • Zootopia

  • Deadpool