• Hail, Caesar!

  • Zoolander 2

  • Camila's Kids Company: The Inside Story

    ★★

  • Goat

  • The Cara Project

    ★★½

  • Eddie the Eagle

  • Daddy's Home

  • Alvin and the Chipmunks: The Road Chip

  • The Night Before

    ★★★★★

  • The Peanuts Movie

  • Hotel Transylvania 2

  • The Intern

  • The Lady in the Van

  • Steve Jobs

    ★★½

  • All American Bikini Car Wash

  • Deathgasm

    ★★

  • We Are Your Friends

  • Fantastic Four

  • Wet Hot American Summer: First Day of Camp

  • Dude Bro Party Massacre III

    ★★★★½

  • Minions

  • Entourage

    ★★★★½

  • Circle

    ★★★★

  • Tomorrowland

  • Dodoba

    ★★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

  • Comedy Central Roast of Justin Bieber

    ★★★★

  • Get Hard

    ★★½

  • Hot Tub Time Machine 2

  • Fifty Shades of Grey

    ★★★★

  • The Interview

  • Derek Special

    ★★★½

  • Annie

  • Exodus: Gods and Kings

    ★★

  • Paddington

  • Penguins of Madagascar

  • The Salad Mixxxer

    ★★★

  • Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day

  • What We Did on Our Holiday

  • Two Night Stand

  • Pasolini

    ★★½

  • The Cobbler

  • The Boxtrolls

  • Paper Planes

  • Wild

    ★★★½

  • Let's Be Cops

  • Bachelor Night

  • Guardians of the Galaxy

  • Sex Tape

  • Ribbit

    ★½

  • Earth to Echo

  • 22 Jump Street

  • Postman Pat: The Movie

  • Authors Anonymous

  • The Amazing Spider-Man 2

  • Muppets Most Wanted

    ★★½

  • Rio 2

  • Captain America: The Winter Soldier

  • Neighbors

  • Mr. Peabody & Sherman

  • The Lego Movie

  • That Awkward Moment

    ★★★★★

  • Life Itself

    ★★★★

  • Whiplash

  • Frog Kingdom

  • Moshi Monsters: The Movie

  • The Secret Life of Walter Mitty

  • Anchorman 2: The Legend Continues

  • The Wolf of Wall Street

  • Oldboy

  • Thor: The Dark World

  • Ender's Game