• Unpregnant

    ★★★

  • Before Sunset

    ★★★★½

  • The Exotic Time Machine

    ★★½

  • A Serbian Film

    ½

  • Election

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★½

  • This Is 40

    ★★½

  • Mr. Hockey: The Gordie Howe Story

    ★★

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★

  • Paddington Goes to the Movies

    ★★★★★

  • Jocks

    ★★★

  • Pasolini

    ★★½

  • Little Black Book

    ★★★

  • Life Itself

    ★★★★

  • Eraserhead

    ★★★½

  • The Allnighter

    ★★★

  • Cuties

    ½

  • Dude Bro Party Massacre III

    ★★★★½