• Love Hard

    ★★½

  • Finch

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★½

  • Malignant

    ★★★

  • He's All That

    ★½

  • Vacation Friends

    ★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Black Island

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • The Kissing Booth 3

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • Titane

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Annette

    ★★★

  • Till Death

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Luca

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Plan B

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • The Last Cruise

    ★★★

  • kid 90

    ★★★

  • Yes Day

    ★★½

  • Sentinelle

    ★★★

  • Coming 2 America

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cherry

    ★½

  • Boss Level

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Red Dot

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • A Glitch in the Matrix

    ★★★

  • Below Zero

    ★★★

  • The Little Things

    ★★★½

  • The Marksman

    ★★★

  • News of the World

    ★★★

  • Sister of the Groom

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★

  • Wild Mountain Thyme

    ★★★

  • Songbird

    ★★★