Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Ghosted

    ½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Entergalactic

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★

  • Wendell & Wild

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • Sisu

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Andor: A Disney+ Day Special Look

    ★★★★½

  • Blonde

    ½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Pearl

    ★★★★½

  • Athena

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

  • Clerks III

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Prey

    ★★★★½

  • DC League of Super-Pets

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Moonage Daydream

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★½

  • Good Mourning

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Morbius

    ½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★