Sort by
  • Pearl

    ★★★★

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★★

  • The Man from Toronto

    ★★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Crimes of the Future

  • DRBALC

  • Men

    ★★½

  • Crush

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

    ★½

  • Deep Water

    ★★

  • Umma

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Outfit

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★½

  • Dog

    ★★★

  • Kimi

    ★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Dual

    ★★½

  • Fresh

    ★★★

  • Ashab Wala Aaz

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Titane

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Hive

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

  • CODA

    ★★★★

  • Over the Moon

    ★★★½

  • Soul

    ★★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • The Book of Sun

    ★★★

  • Klaus

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Weathering with You

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Glass

    ★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★