• Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★

  • Senior Year

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • X

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • The Bitch Who Stole Christmas

    ★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

  • House of Gucci

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★★

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★

  • Vacation Friends

  • He's All That

    ½

  • Candyman

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Old

    ★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • The Housewife and the Hustler

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • In the Heights

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Save Ralph

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Willy's Wonderland

  • Tom & Jerry

  • OnlyFans: Selling Sexy

    ★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★

  • Death to 2020

  • We Can Be Heroes

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • The Prom

    ★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Mank

    ★★½

  • Canvas

    ★★★½