Sort by
  • Texas Chainsaw Massacre

  • Has Anybody Seen My Gal?

    ★★★★

  • A Hero

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★

  • Daisy Miller

    ★★★★

  • Ash Is Purest White

    ★★★★

  • Out of the Blue

    ★★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Remember the Night

    ★★★

  • Cure

    ★★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★½

  • Jeans

    ★★★★½

  • When Tomorrow Comes

    ★★★★½

  • Whip It

    ★★★½

  • What Ever Happened to Baby Jane?

    ★★½

  • La Llorona

    ★★★½

  • The Family That Preys

    ★★

  • The Fog

    ★★★★