RSS feed for Rich
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
19
7 Days in Entebbe

7 Days in Entebbe

2018
×
★★★
Edit this entry  
18
Studio 54

Studio 54

2018
×
★★★★
Edit this entry  
17
Time Trial

Time Trial

2017
×
★★★★
Edit this entry  
16
Montparnasse Bienvenüe

Montparnasse Bienvenüe

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
Show Dogs

Show Dogs

2018
×
★★★
Edit this entry  
14
Every Day

Every Day

2018
×
★★½
Edit this entry  
13
I Feel Pretty

I Feel Pretty

2018
×
★★★½
Edit this entry  
12
Truth or Dare

Truth or Dare

2018
×
★½
Edit this entry  
12
Screwed

Screwed

2017
×
★★★★
Edit this entry  
10
McQueen

McQueen

2018
×
★★★★
Edit this entry  
10
Rampage

Rampage

2018
×
★★★
Edit this entry  
09
The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society

The Guernsey Literary and Potato Peel Pie Society

2018
×
★★★½
Edit this entry  
05
Western

Western

2017
×
★★★½
Edit this entry  
05
Jesus Christ Superstar Live in Concert

Jesus Christ Superstar Live in Concert

2018
×
★★★½
Edit this entry  
04
Modern Life Is Rubbish

Modern Life Is Rubbish

2017
×
★★★
Edit this entry  
04
Baja

Baja

2018
×
★★
Edit this entry  
04
The Night of the Virgin

The Night of the Virgin

2016
×
★★
Edit this entry  
03
Shelter

Shelter

2017
×
★★★½
Edit this entry  
03
I Kill Giants

I Kill Giants

2017
×
★★★½
Edit this entry  
01
Cas

Cas

2016
×
★★★★
Edit this entry  
01
Ursinho

Ursinho

2018
×
★★★★
Edit this entry  
30
Good Manners

Good Manners

2017
×
★★★★
Edit this entry  
30
Malila: The Farewell Flower

Malila: The Farewell Flower

2017
×
★★★★
Edit this entry  
30
Stumped

Stumped

2017
×
★★★★
Edit this entry  
30
Hard Paint

Hard Paint

2018
×
★★★★
Edit this entry  
29
Freak Show

Freak Show

2017
×
★★★★
Edit this entry  
29
Alaska is a Drag

Alaska is a Drag

2017
×
★★★½
Edit this entry  
28
A Quiet Place

A Quiet Place

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Postcards from London

Postcards from London

2018
×
★★★★
Edit this entry  
27
Pandora's Box

Pandora's Box

1929
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Mario

Mario

2018
×
★★★½
Edit this entry  
27
The Happy Prince

The Happy Prince

2018
×
★★★★
Edit this entry  
26
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★
Edit this entry  
26
A Deal With The Universe

A Deal With The Universe

×
★★★
Edit this entry  
25
Sidney & Friends

Sidney & Friends

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
Uncle David 2

Uncle David 2

×
★★★
Edit this entry  
22
Blockers

Blockers

2018
×
★★★½
Edit this entry  
22
Love, Scott

Love, Scott

2018
×
★★★★
Edit this entry  
21
Pacific Rim: Uprising

Pacific Rim: Uprising

2018
×
★★
Edit this entry  
21
My Days of Mercy

My Days of Mercy

2017
×
★★★★
Edit this entry  
19
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
19
Unsane

Unsane

2018
×
★★★★
Edit this entry  
18
Attack Of The Southern Fried Zombies

Attack Of The Southern Fried Zombies

2017
×
★★½
Edit this entry  
18
Proud Mary

Proud Mary

2018
×
★★½
Edit this entry  
17
A Wrinkle in Time

A Wrinkle in Time

2018
×
★★½
Edit this entry  
16
I Got Life!

I Got Life!

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
Midnight Sun

Midnight Sun

2018
×
★½
Edit this entry  
15
Madame

Madame

2017
×
★★★½
Edit this entry  
14
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★★
Edit this entry  
14
Gook

Gook

2017
×
★★★★
Edit this entry