RSS feed for Rich

Rich has logged 23 entries for films during June 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Incredibles 2

Incredibles 2

2018
×
★★★★
Edit this entry  
20
A Very Sordid Wedding

A Very Sordid Wedding

2017
×
★★★½
Edit this entry  
18
Eaten by Lions

Eaten by Lions

2018
×
★★★½
Edit this entry  
17
The Endless

The Endless

2017
×
★★★★
Edit this entry  
17
My Son is Gay

My Son is Gay

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
16
Beach House

Beach House

2017
×
★★★
Edit this entry  
15
Golden Boy

Golden Boy

2018
×
★★★
Edit this entry  
15
Venus

Venus

2017
×
★★★★
Edit this entry  
14
The Escape

The Escape

2017
×
★★★½
Edit this entry  
13
Cold War

Cold War

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
12
Adrift

Adrift

2018
×
★★★
Edit this entry  
11
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★
Edit this entry  
11
Stanley a Man of Variety

Stanley a Man of Variety

2016
×
★★★
Edit this entry  
09
Alex Strangelove

Alex Strangelove

2018
×
★★★★
Edit this entry  
09
Al Berto

Al Berto

2017
×
★★★
Edit this entry  
07
The Heiresses

The Heiresses

2018
×
★★★½
Edit this entry  
06
The Apparition

The Apparition

2018
×
★★★
Edit this entry  
05
Jurassic World: Fallen Kingdom

Jurassic World: Fallen Kingdom

2018
×
★★★★
Edit this entry  
04
Whitney

Whitney

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
Leave No Trace

Leave No Trace

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Skate Kitchen

Skate Kitchen

2018
×
★★★★
Edit this entry  
03
Generation Wealth

Generation Wealth

2018
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Hereditary

Hereditary

2018
×
★★★★½
Edit this entry