Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
Until the Light Takes Us

Until the Light Takes Us

2008
×
Read the review Edit this entry  
11
Cam Girlz

Cam Girlz

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Dead Hot

Dead Hot

2023
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Degenerate Art

Degenerate Art

1993
×
Read the review Edit this entry  
05
Night and Fog

Night and Fog

1956
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
So Sweet... So Perverse

So Sweet... So Perverse

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
No Way Back: The Reality of Gender-Affirming Care

No Way Back: The Reality of Gender-Affirming Care

2023
×
½
Read the review Edit this entry  
27
Dysphoric: Fleeing Womanhood Like a House on Fire

Dysphoric: Fleeing Womanhood Like a House on Fire

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
24
The Bogus Man

The Bogus Man

1980
×
Read the review Edit this entry  
24
They Eat Scum

They Eat Scum

1979
×
Read the review Edit this entry  
22
Bust

Bust

1991
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Punking Out

Punking Out

1978
×
Read the review Edit this entry  
21
Pierce

Pierce

1990
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Bitches

The Bitches

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Sewing Circle

The Sewing Circle

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
X Is Y

X Is Y

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
My Nightmare

My Nightmare

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Submit to Me Now

Submit to Me Now

1987
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Face to Panty Ratio

Face to Panty Ratio

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Thrust in Me

Thrust in Me

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Sin in the Suburbs

Sin in the Suburbs

1964
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Teen Witch

Teen Witch

1989
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Craft

The Craft

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Don't Look Back

Don't Look Back

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
About Cherry

About Cherry

2012
×
Read the review Edit this entry  
12
Lured

Lured

1947
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Kolobos

Kolobos

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Sudden Fear

Sudden Fear

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Terrifier 2

Terrifier 2

2022
×
Read the review Edit this entry  
07
Sin You Sinners

Sin You Sinners

1963
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
The Dyatlov Pass Incident

The Dyatlov Pass Incident

2013
×
Read the review Edit this entry  
06
Breaking the Girls

Breaking the Girls

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Gore Gore Girls

The Gore Gore Girls

1972
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Wizard of Gore

The Wizard of Gore

2007
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
What Is a Woman?

What Is a Woman?

2022
×
Read the review Edit this entry  
04
Mark of the Vampire

Mark of the Vampire

1935
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
XANATHAN

XANATHAN

2023
×
Read the review Edit this entry  
03
Dementia

Dementia

1955
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Wizard of Gore

The Wizard of Gore

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Gender Wars

Gender Wars

2023
×
Read the review Edit this entry  
29
Bloodlust: Subspecies III

Bloodlust: Subspecies III

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Just for the Hell of It

Just for the Hell of It

1968
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Queen of the Damned

Queen of the Damned

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Paranoia

Paranoia

1969
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Something Weird

Something Weird

1967
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Maniac

Maniac

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Maniac

Maniac

1980
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Color Me Blood Red

Color Me Blood Red

1965
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Berberian Sound Studio

Berberian Sound Studio

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Crowsnest

Crowsnest

2012
×
Read the review Edit this entry