• Dune

    ★★★½

  • Candyman

    ★½

  • Zeros and Ones

    ★★★★½

  • Old

    ★★

  • Pig

    ★★★

  • Titane

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★

  • Endorphin Port

  • Roadrunner: A Film About Anthony Bourdain

    ★★½

  • Robert Downey: Moment to Moment

    ★★★★½

  • F9

  • Bad Trip

    ★★★

  • Boogie

    ★★

  • The Scary of Sixty-First

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★

  • All Light, Everywhere

    ★★★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★

  • CODA

    ★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★½

  • Eer

    ★★★

  • Pretend It's a City

    ★★★★

  • We Are

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★

  • Tom and Charlie's Road Trip

  • Ma Rainey's Black Bottom

  • Yung Lean: In My Head

    ★★★★½

  • Mank

    ★★

  • An Evening with Tim Heidecker

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Shithouse

    ★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★½

  • The Phenomenon

  • Nomadland

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Tenet

    ★★★★★

  • PVT Chat

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★

  • 8:46

  • The King of Staten Island

    ★½

  • Capone

    ½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

  • TFW No GF

  • Sincerely Louis C.K.

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Days

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

  • Whitmer Thomas: The Golden One

  • Sylvie's Love

    ★★★½

  • Feels Good Man

    ★★★½

  • Minari

    ★★½

  • Some Kind of Heaven

    ★★★

  • Former Cult Member Hears Music For The First Time

    ★★★

  • The Social Dilemma

    ★½

  • Assassins

    ★★★

  • Spaceship Earth

    ★★½

  • Wendy

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Film About a Father Who

    ★★★½

  • Black Bear

    ★★★½

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★½

  • Zola

    ★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★

  • Boys State

    ★★★

  • Spree

    ★★★★

  • Dick Johnson Is Dead

    ★★★½

  • Paul Schrader: Man in a Room

  • Goldman v Silverman

  • Cheer

  • Cats

    ★★