Jon has logged 19 entries for films during December 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
New Year's Eve

New Year's Eve

2011
×
★★★
Edit this entry  
25
A Very Nutty Christmas

A Very Nutty Christmas

2018
×
★★
Edit this entry  
24
Klaus

Klaus

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Christmas in the Heartland

Christmas in the Heartland

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★
Read prior review Edit this entry  
18
Christmas with a View

Christmas with a View

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Santa Girl

Santa Girl

2019
×
Edit this entry  
16
The Holiday Calendar

The Holiday Calendar

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Knight Before Christmas

The Knight Before Christmas

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
A Christmas Prince: The Royal Baby

A Christmas Prince: The Royal Baby

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
A Christmas Prince: The Royal Wedding

A Christmas Prince: The Royal Wedding

2018
×
★★
Edit this entry  
15
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
A Wish for Christmas

A Wish for Christmas

2016
×
★½
Edit this entry  
14
Christmas Wedding Planner

Christmas Wedding Planner

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
Miss Me This Christmas

Miss Me This Christmas

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
11
You Can't Fight Christmas

You Can't Fight Christmas

2017
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Jenny Slate: Stage Fright

Jenny Slate: Stage Fright

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
07
Iliza Shlesinger: Unveiled

Iliza Shlesinger: Unveiled

2019
×
★★★
Edit this entry  
05
Love Actually

Love Actually

2003
×
★★★
Edit this entry