• Where Is Marta?

    ★★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • Britney vs. Spears

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • America: The Motion Picture

    ★★½

  • Murder by the Coast

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Creating an Army of the Dead

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★½

  • Human Animals

    ★★★★

  • Godforsaken

    ★★

  • The Empty Man

    ★★

  • Unsolved Mysteries: Lady in the Lake

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Stolen Kids

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Death Row Fugitive

    ★★★

  • Unsolved Mysteries: Washington Inside Murder

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★

  • Tenet

    ★★★

  • Ju-On: Origins

    ★★★★

  • Unsolved Mysteries: Missing Witness

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Berkshires UFO

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: Mystery on the Rooftop

    ★★★

  • Todd McFarlane: Like Hell I Won't

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★★

  • Reel 2

    ★★★½

  • Bloodshot

    ★★★

  • Murder Death Koreatown

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • History of the Occult

    ★★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Unsolved Mysteries: 13 Minutes

    ★★★

  • The Grudge

  • Dracula

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★½

  • Black Christmas

    ★★★½

  • Necropolis: Legion

    ★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Watchmen

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Wild Session

    ★★★★

  • El crack cero

    ★★★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • 3 from Hell

    ★★★★

  • Saint Maud

    ★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • About Endlessness

    ★★★★½

  • Joker

    ★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • Il signor Diavolo

    ★★★★