Sort by
  • The Boogeyman

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Blood & Gold

    ★★★

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • To Catch a Killer

    ★★★

  • BEEF

    ★★★½

  • Malum

    ★★½

  • Renfield

    ★★★½

  • Clock

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • Tetris

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★½

  • Unseen

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Inside

    ★★★

  • Kill Boksoon

    ★★★

  • Unlocked

    ★★★

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Missing

    ★★★½

  • I Wanna Dance with Somebody

    ★★★

  • The Apology

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Bed Rest

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Troll

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★★

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • The Outside

    ★★★½

  • The Autopsy

    ★★★

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★

  • Influencer

    ★★★

  • Unwelcome

    ★★½

  • The Watcher

    ★★★

  • She Said

    ★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Nocebo

    ★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • God's Crooked Lines

    ★★★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★½

  • Smile

    ★★★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Goodnight Mommy

    ★★★

  • V/H/S/99

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Venus

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • Moving On

    ★★★

  • Alice, Darling

    ★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½