Sort by
  • Crush

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • K.G.F: Chapter 2

    ★★★★

  • Beast

    ★★½

  • Ghostland

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • Etharkkum Thunindhavan

    ★★★★

  • Mahaan

    ★★★★

  • Valimai

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Gone Girl

    ★★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Ek Ladki Ko Dekha Toh Aisa Laga

    ★★★★

  • Chandramukhi

    ★★★★

  • Maanaadu

    ★★★★

  • Sachein

    ★★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Jai Bhim

    ★★★★★