RSS feed for universeandu

universeandu has logged 11 entries for films during March 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Mektoub, My Love: Canto Uno

Mektoub, My Love: Canto Uno

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
23
The Silent Revolution

The Silent Revolution

2018
×
★★
Edit this entry  
21
Good Manners

Good Manners

2017
×
★★★
Edit this entry  
18
Justice League

Justice League

2017
×
★★★
Edit this entry  
17
Custody

Custody

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
14
Ghostland

Ghostland

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
11
Veronica

Veronica

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
My Friend Dahmer

My Friend Dahmer

2017
×
★★★
Edit this entry  
02
The Killing of a Sacred Deer

The Killing of a Sacred Deer

2017
×
★★★½
Edit this entry  
01
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★
Edit this entry  
01
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Edit this entry