Sort by

Felipe has logged 18 entries for films during September 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Cube 2: Hypercube

Cube 2: Hypercube

2002
×
½
Read the review Edit this entry  
25
Bell from Hell

Bell from Hell

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Batman Returns

Batman Returns

1992
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
No One Will Save You

No One Will Save You

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Devil's Rain

The Devil's Rain

1975
×
★★½
Read the review Edit this entry  
20
Batman

Batman

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Hush

Hush

2008
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
Synchronic

Synchronic

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
They Live

They Live

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Cabin Fever

Cabin Fever

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Good Boss

The Good Boss

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Crimes of the Future

Crimes of the Future

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Nun

The Nun

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
Wild Things

Wild Things

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Equalizer 3

The Equalizer 3

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
The Beyond

The Beyond

1981
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry