Sort by
  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Slayers

    ½

  • Halloween Ends

    ½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Don't Worry Darling

  • Pearl

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Old Man

    ★½

  • Fall

    ★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Carter

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • They/Them

  • Megalomaniac

    ★★★

  • Glorious

    ★★

  • Country Gold

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Dark Nature

    ★½

  • The Reef: Stalked

  • Next Door

    ★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★

  • Bad City

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Third Saturday in October Part V

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Abandoned

    ★½

  • The Princess

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Next Sohee

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Moloch

    ★★½

  • The Roundup

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★★½

  • Our Father

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Killer: A Girl Who Deserves to Die

    ★★★½

  • Deep Fear

    ★★½

  • Choose or Die

  • The Northman

    ★★½

  • Night's End

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • He's Watching

    ½

  • Incantation

    ★★★½

  • Ambulance

    ★½

  • Look At Me: XXXTENTACION

    ★★½

  • The Kids in the Hall: Comedy Punks

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Bitch Ass

    ½

  • X

    ★★★★

  • Slash/Back

    ★★★½

  • Mandrake

    ★★½

  • Spin Me Round

    ★★½

  • Soft & Quiet

    ★★★

  • The Cellar

    ★½

  • Under the Influence

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Windfall

    ★★½

  • Sissy

    ★★★½

  • Chee$e