• Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★½

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Aladdin

    ★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★★

  • Pet Sematary

    ★★★½

  • Us

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Triple Frontier

    ★★★½

  • Isn't It Romantic

    ★★★

  • Paddleton

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • Fighting with My Family

    ★★★

  • Photograph

    ★★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★

  • High Flying Bird

    ★★★½

  • Polar

    ★★★★

  • Uri: The Surgical Strike

    ★★★½

  • Glass

    ★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★½

  • Simmba

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★★½

  • Vice

    ★★★★

  • Kedarnath

    ★★½

  • Bumblebee

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • 2.0

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • Creed II

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Hold the Dark

    ★★★

  • Green Book

    ★★★★½

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★★

  • mid90s

    ★★★★

  • Widows

    ★★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • A Private War

    ★★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • The House with a Clock in Its Walls

    ★★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★★

  • The Nun

    ★½

  • Suspiria

    ★★★★

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★½

  • Stree

    ★★★½

  • The Other Side of the Wind

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • First Man

    ★★★★

  • On My Skin

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • The Death of Superman

    ★★★½

  • Cam

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★½

  • Sanju

    ★★★★

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

    ★★½