Sort by
  • O Beijo no Asfalto

    ★★★★★

  • An Island

    ★★★★

  • Bingo: The King of the Mornings

    ★★★★

  • Audition

    ★★★★

  • The Craft

    ★★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★★

  • Hotel Mumbai

    ★★★★

  • Downton Abbey: A New Era

    ★★★★

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Out of Nature

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • Morbius

  • Au Revoir les Enfants

    ★★★★★

  • Irreversible

    ★★★★

  • The Trader

    ★★★

  • Rebel Without a Cause

    ★★★★

  • The Visit

    ★★★★

  • Himizu

    ★★★★