Sort by
  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ½

  • xXx: Return of Xander Cage

    ½

  • Fences

    ★★★★★

  • The Great Wall

    ½

  • Hidden Figures

    ½

  • Silence

    ½

  • True Memoirs of an International Assassin

    ½

  • Rules Don't Apply

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★★

  • Moana

    ½

  • Split

    ★★★★★

  • Lion

    ½

  • A Monster Calls

    ½

  • Jackie

    ½

  • Voyage of Time: Life's Journey

    ½

  • Nocturnal Animals

    ½

  • Arrival

    ★★★★★

  • La La Land

    ½

  • Kubo and the Two Strings

    ★★★★★

  • Nine Lives

    ½

  • Suicide Squad

    ½

  • Pete's Dragon

    ★★★★★

  • Bad Moms

    ½

  • Batman: The Killing Joke

  • Ghostbusters

  • Hillary's America: The Secret History of the Democratic Party

    ★★★★★

  • Jason Bourne

    ½

  • Star Trek Beyond

    ★★★★★

  • Mike and Dave Need Wedding Dates

    ½

  • Nerve

  • The Shallows

  • Independence Day: Resurgence

  • The Secret Life of Pets

  • Lights Out

  • Finding Dory

  • Piper

  • The Neon Demon

    ★★★★★

  • The Red Turtle

    ★★★★★

  • Paterson

    ★★★★★

  • Hell or High Water

    ★★★★★

  • The Handmaiden

    ★★★★★

  • The BFG

  • Train to Busan

    ★★★★★

  • Money Monster

    ★★★★★

  • The Wailing

  • Café Society

  • The Nice Guys

  • Captain America: Civil War

    ½

  • The Jungle Book

    ½

  • Sausage Party

    ★★★★★

  • Batman v Superman: Dawn of Justice

  • Everybody Wants Some!!

    ½

  • 10 Cloverfield Lane

  • Midnight Special

  • Zootopia

  • Donald Trump's The Art of the Deal: The Movie

    ½

  • Deadpool

    ½

  • Hail, Caesar!

  • Sing Street

  • Kung Fu Panda 3

    ½

  • Captain Fantastic

  • Tallulah

  • Swiss Army Man

    ★★★★★

  • O.J.: Made in America

    ½

  • Hunt for the Wilderpeople

  • The Revenant

  • Star Wars: The Force Awakens

  • The Hateful Eight

  • Concussion

    ½

  • The Big Short

  • Hardcore Henry

    ½