va24mar has logged 40 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Burning

The Burning

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Rambo III

Rambo III

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Phantom of the Paradise

Phantom of the Paradise

1974
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Rambo: First Blood Part II

Rambo: First Blood Part II

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
First Blood

First Blood

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Fight Club

Fight Club

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Boy A

Boy A

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Last Action Hero

Last Action Hero

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Adventures in Babysitting

Adventures in Babysitting

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Happy Birthday to Me

Happy Birthday to Me

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Intruder

Intruder

1989
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Doors

The Doors

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Romina

Romina

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
20
The Exorcist III

The Exorcist III

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Blow Out

Blow Out

1981
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Showgirls

Showgirls

1995
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Don't Torture a Duckling

Don't Torture a Duckling

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The House by the Cemetery

The House by the Cemetery

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Massacre in Dinosaur Valley

Massacre in Dinosaur Valley

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Eaten Alive!

Eaten Alive!

1980
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Last Cannibal World

Last Cannibal World

1977
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The Green Inferno

The Green Inferno

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Whispering Star

The Whispering Star

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
12
Cut and Run

Cut and Run

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Dracula 3D

Dracula 3D

2012
×
Read the review Edit this entry  
11
Inferno

Inferno

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Suspiria

Suspiria

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Cat o' Nine Tails

The Cat o' Nine Tails

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Four Flies on Grey Velvet

Four Flies on Grey Velvet

1971
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
The Sect

The Sect

1991
×
★½
Read the review Edit this entry  
08
StageFright: Aquarius

StageFright: Aquarius

1987
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Lisa and the Devil

Lisa and the Devil

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Black Sunday

Black Sunday

1960
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Haunted World of El Superbeasto

The Haunted World of El Superbeasto

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Turning

The Turning

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Fantasy Island

Fantasy Island

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Haunted Hospital: Heilstatten

Haunted Hospital: Heilstatten

2018
×
Read the review Edit this entry  
03
3:10 to Yuma

3:10 to Yuma

1957
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Piranha 3D

Piranha 3D

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Commando

Commando

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry