Beatriz has logged 83 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
04
He's All That

He's All That

2021
×
★★★½
Edit this entry  
22
Tickle Monster

Tickle Monster

2017
×
★★★★
Edit this entry  
22
Suspiria

Suspiria

2018
×
★★★
Edit this entry  
14
The Kissing Booth 3

The Kissing Booth 3

2021
×
★★
Edit this entry  
12
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Air Bridge

Air Bridge

2015
×
★★★★
Edit this entry  
05
Peter Pan

Peter Pan

1953
×
★★★★★
Edit this entry  
05
Como Hackear Seu Chefe

Como Hackear Seu Chefe

2021
×
★★★½
Edit this entry  
28
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
The Last Letter From Your Lover

The Last Letter From Your Lover

2021
×
★★★½
Edit this entry  
14
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Sleepless in Seattle

Sleepless in Seattle

1993
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Friends: The Reunion

Friends: The Reunion

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
F9

F9

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★½
Edit this entry  
22
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★★½
Edit this entry  
20
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★½
Edit this entry  
16
Fast Five

Fast Five

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
La luna

La luna

2011
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Me and Earl and the Dying Girl

Me and Earl and the Dying Girl

2015
×
★★★★
Edit this entry  
09
Every Day

Every Day

2018
×
★★★★
Edit this entry  
08
The Wedding Guest

The Wedding Guest

2018
×
★★
Edit this entry  
04
Us Again

Us Again

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
30
The Karate Kid Part III

The Karate Kid Part III

1989
×
★★★
Edit this entry  
29
The Karate Kid Part II

The Karate Kid Part II

1986
×
★★½
Edit this entry  
29
The Karate Kid

The Karate Kid

1984
×
★★★★★
Edit this entry  
26
Cruella

Cruella

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
French Kiss

French Kiss

1995
×
★★★
Edit this entry  
23
When Harry Met Sally...

When Harry Met Sally...

1989
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Dragnet

Dragnet

1987
×
★★★½
Edit this entry  
22
Charlie and the Chocolate Factory

Charlie and the Chocolate Factory

2005
×
★★
Edit this entry  
14
22 vs. Earth

22 vs. Earth

2021
×
★★★
Edit this entry  
11
Inferno

Inferno

2016
×
★★½
Edit this entry  
09
Fifty Shades Freed

Fifty Shades Freed

2018
×
½
Edit this entry  
09
Fifty Shades Darker

Fifty Shades Darker

2017
×
½
Edit this entry  
05
Plus One

Plus One

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
28
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
One Hundred and One Dalmatians

One Hundred and One Dalmatians

1961
×
★★★★★
Edit this entry  
23
Horizon Line

Horizon Line

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
The Trial of the Chicago 7

The Trial of the Chicago 7

2020
×
★★★★
Edit this entry  
21
Two Distant Strangers

Two Distant Strangers

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Promising Young Woman

Promising Young Woman

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Quo vadis, Aida?

Quo vadis, Aida?

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Breaking News in Yuba County

Breaking News in Yuba County

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Angels & Demons

Angels & Demons

2009
×
★★★½
Edit this entry  
08
A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
National Treasure

National Treasure

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
02
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★½
Edit this entry