RSS feed for Valdimar
  • Speed

    ★★★★

  • Blue Thunder

    ★★

  • Killer Klowns from Outer Space

    ★★

  • Dune

  • Dragonslayer

    ★★½

  • Outland

    ★★½

  • The Core

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Convoy

    ★★★½

  • Labyrinth

    ★★½

  • Beetlejuice

    ★★★★

  • Willy Wonka & the Chocolate Factory

    ★★★½

  • The Omega Man

    ★½

  • Dream a Little Dream

    ½

  • The Beast from 20,000 Fathoms

    ★★

  • The Lawnmower Man

  • Howard the Duck

    ½

  • Planet of the Apes

    ★★½