• Los visionadores

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★★½

  • Long Toast

  • Notes for My Son

    ★★★½

  • Carmel: Who Killed Maria Marta?

    ★★★

  • Holidate

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★

  • Soul

    ★★★★½

  • Run

    ★★

  • Inmortal

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★½

  • Enola Holmes

    ★½

  • Coven

    ★★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★½

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • The Human Voice

    ★★★★

  • The Last Matinee

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • The Crimes That Bind

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ★★½

  • Nasha Natasha

    ★★★

  • El encanto

    ★★

  • Bernarda is the Homeland

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Intuition

    ★★

  • Scoob!

    ★½

  • The Teacher

    ★★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★

  • Isabella

    ★★

  • Onward

    ★★★★

  • The Father

    ★★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★

  • The Mole Agent

    ★★★★

  • The Heist of the Century

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • La sabiduría

    ★★★

  • Death Doesn't Exist, and Love Doesn't Either

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★

  • Bruja

    ½

  • Memories of a Teenager

    ★★★

  • Bad Education

    ★★½

  • The Good Intentions

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Two of Us

    ★★½

  • The Platform

    ★★½

  • Live Twice, Love Once

    ★★★★

  • The Sleepwalkers

    ★★★★

  • K-12

  • The King

    ★★★½

  • Joker

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Judy

    ★★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • Marriage Story

    ★★★★

  • The Truth

    ★★★★

  • Spider

    ★★★★

  • Heroic Losers

    ★★★½